Anna Domeredzka – Capital One Advisers

Anna Domeredzka od ponad 20 lat wspiera przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy na rozwój, a ich właścicieli w sprzedaży firm do inwestorów branżowymi. Przeprowadziła kilkadziesiąt projektów doradczych w obszarze fuzji i przejęć, upublicznienia spółek i pozyskania kapitału z ofert papierów wartościowych na rynku regulowanym GPW oraz rynku New Connect.
Wspiera firmy także w aranżowaniu finansowania dłużnego na inwestycje i rozwój. Jako doradca finansowy i transakcyjny pracowała dla szeregu spółek z obszaru IT, reklamy internetowej oraz branży gamingowej.
Jest współzałożycielką i Wiceprezesem Zarządu Capital One Advisers – firmy doradztwa finansowego, która w trakcie ostatnich dwóch dekad skutecznie zrealizowała kilkaset projektów na rzecz polskich przedsiębiorców i firm międzynarodowych działających w Polsce i regionie CEE.
We wcześniejszym okresie swej zawodowej kariery Anna była Dyrektorem ds. Fuzji i Przejęć w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych i spółkach doradczych i przeprowadziła liczne projekty M&A w różnorodnych branżach polskiej gospodarki.