Car Demolition Clicker od Demolish Games debiutuje na Nintendo Switch

Demolish Games, producent gier z gatunku symulatorów, należący do grupy kapitałowej Ultimate Games, udostępnił dziś Car Demolition Clicker na Nintendo Switch. Do tej pory tytuł był dostępny na PC, Xbox i Play Station 4. Cena gry  dedykowana japońskiej konsoli została ustalona na 6.99$. Głównym zadaniem gracza w Car Demolition Clicker jest niszczenie pojazdów. Demolish Games do końca br. planuje debiut na NewConnect.

– Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, nasze gry mają być dostępne dla jak największego grona graczy o różnych preferencjach, dlatego decydujemy się na  udostępnianie ich na wielu platformach. Car Demolition Clicker to propozycja dla odbiorców, którzy lubią dynamiczną rozgrywkę i wyzwania – mówi Paweł Dywelski, prezes zarządu Demolish Games. – Gra od 2018 roku jest dostępna na PC, w grudniu ub. roku zadebiutowała na konsoli Microsoftu, a od marca tego roku jest dostępna na PS4. Do tej pory gra została sprzedana w ilości ponad 7 tys. kopii na PC i ponad 1 tys. kopii na konsolach. Mamy nadzieję, że podobnie jak na pozostałych platformach, również na Nintendo Switch Car Demolition Clicker będzie chętnie wybieranym przez graczy tytułem. Podczas rozgrywki  gwarantujemy naprawdę dużo emocji – dodaje Paweł Dywelski.

Głównym zadaniem w Car Demolition Clicker jest niszczenie samochodów za pomocą dostępnej w rozgrywce broni. Rozbijanie okien, niszczenie masek, przebijanie opon zapewnia graczom zyski finansowe oraz dostęp do większej liczby pojazdów, m.in. tirów, wielkich buldożerów, czy samochodów dostawczych.

Dzięki temu, że gracz musi „zapracować” na dostęp do większej dostępności  broni i pojazdów, rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca i angażująca dla odbiorcy. Poza mechaniką, uwagę zwraca zróżnicowana oprawa wizualna. Skupiliśmy się na tym, aby obraz był dynamiczny i tym samym akcja przenosi graczy na nocne alejki, stacje benzynowe, czy też na plac budowy  komentuje Paweł Dywelski, prezes zarządu Demolish Games.

Producentem Car Demolition Clicker jest studio Blue Sunset Games. Wydawcą gry na PC jest Demolish games, a na konsole Ultimate Games S.A.

Demolish Games w marcu br. udostępniła w sklepie Steam zwiastun gry Malone In Nightmares, do której nabyła pełne prawa w grudniu 2020 roku. Premiera pełnej wersji gry platformowej planowana jest w  przyszłym roku.

Obecnie Studio pracuje nad swoim flagowym projektem z popularnej serii Demolish and BuildDemolish and Build 2022. Podczas rozgrywki gracz wcieli się w rolę kierownika firmy budowlanej i będzie, m.in.: przyjmować i wykonywać zlecenia na wyburzenia, zatrudniać personel, obsługiwać maszyny budowlane oraz kupować posiadłości. Premiera Demolish and Build 2022 planowana jest na przełomie 2021 i 2022 r.

W fazie preprodukcji pozostają WW2 Underground oraz Explosive Demolition Simulator.

Nowe tytuły na komputery stacjonarne wyda Demolish Games, na konsole – Ultimate Games S.A., która jest głównym akcjonariuszem Spółki.

Spółka planuje debiut na rynku NewConnect do końca br.