Gra Komornik od Sylen Studio wchodzi na Steam

Sylen Studio S.A. informuje, że w sklepie Steam pojawił się już profil gry Komornik: Nieskruszony.

Dzięki obecności w sklepie Steam gracze będą mogli dodawać produkt do swoich list życzeń, zyskując możliwość otrzymywania powiadomień i śledzenia aktywności związanej z grą do czasu jej wydania.

Lista życzeń Steam zapewni spółce dostęp do informacji o poziomie zainteresowania potencjalnych klientów, a także możliwość dodatkowej oceny skuteczności używanych przez studio narzędzi marketingowych.

Po wcześniejszym komunikacie o zmianach na stanowisku prezesa
i aktualizacji strategii rozwoju, Sylen Studio zapowiedziało premierę pierwszej gry toczącej się w uniwersum Komornika jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Komornik: Nieskruszony to produkcja na styku gry paragrafowej, gry RPG
i visual novel, nad którą studio prowadzi obecnie zaawansowane prace.

Fabuła gry tworzona jest przez Michała Gołkowskiego i przeniesie graczy do świata na kilka lat przed wydarzeniami zaprezentowanymi w książkach. Gracze wcielą się w postać Komornika Aniketosa Pierwszego, egzekutora długów ludzkich dusz, który przemierza pustkowia Europy Wschodniej, wykonując zlecenia dla Wysłanników Nieba.

Dla graczy niezaznajomionych z treścią książek wydawanych przez Fabrykę Słów fabuła stanowi wstęp do świata Komornika, zaś dla osób znających uniwersum będzie rozszerzeniem wiedzy o świecie.