Joanna Tynor, Prezes Zarządu Spółki Drago Entertainment

Absolwentka kierunku Stosunki Międzynarodowe Krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego. Swoją przygodę z branżą gier i DRAGO entertainment rozpoczęła w 2003 roku, poznając od podstaw specyfikę rynku i firmy. Cel jaki sobie postawiła, to nie sama produkcja, a jej szeroko rozumiana koordynacja – kontakty zagraniczne, negocjacje, czy handel. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała podczas kilkuletniej pracy dla jednej z wiodących sieci handlowych, gdzie zajmowała się kontaktem
z podmiotami zagranicznymi oraz szeroko rozumianym eksportem i importem. Joanna Tynor prowadziła także własną działalność gospodarczą, która ukierunkowała ją właśnie na branżę gamingową. W swoim doświadczeniu zawodowym pełniła także usługi programistyczne i graficzne.

W 2009 roku została udziałowcem DRAGO entertainment, gdzie z powodzeniem zajmowała się m.in. negocjacjami handlowymi z kontrahentami krajowymi, jak i zagranicznymi oraz koordynacją prac deweloperskich. Od 2015 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu DRAGO entertainment.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*