Karta Steam Train Station Renovation – Germany już od 15 czerwca!

Train Station Renovation, symulator renowacji stacji kolejowych i pociągów, zostanie wzbogacony o nowe funkcje. 15 czerwca Live Motion Games udostępni Steam page do DLC swojego flagowego projektu. Twórcy gry zapowiadają, że w Train Station Renovation – Germany gracz znajdzie m.in. 9 nowych, inspirowanych niemiecką kulturą i architekturą, stacji kolejowych, ponad 30 nowych przedmiotów związanych z dekoracją wnętrz oraz zaktualizowane graffiti, które będzie można odkryć podczas wizyt na stacjach kolejowych. Data premiery DLC nie jest jeszcze znana. Aktualnie Live Motion Games czeka na wyznaczenie przez GPW w Warszawie pierwszego dnia notowań akcji spółki na rynku NewConnect.  

DLC dla Train Station Renovation, nad którym obecnie pracujemy, to ukłon w stronę społeczności jaka zbudowała się wokół naszego tytułu. Gracze mieszkający za naszą zachodnią granicą stanowią najliczniejszą nieanglojęzyczną grupę odbiorców gry. Przewidujemy liczne nowe funkcjonalności. Karta do Train Station Renovation – Germany zostanie udostępniona na Steam już 15 czerwca. Natomiast kiedy dokładnie pojawi się sam dodatek, na razie jest nam trudno to oszacować. Wkrótce podamy więcej szczegółów. – mówi Michał Kaczmarek, CEO w Live Motion Games S.A.

W Train Station Renovation gracz wciela się w pracownika firmy remontującej, który jest odpowiedzialny za odnowienie zniszczonych i opuszczonych dworców. Jego zadanie to przywrócenie dawnego blasku, czyli posprzątanie, naprawa, wyposażenie oraz dekoracja stacji kolejowych. Gra oferuje dziesięć map, na których gracz prowadzi prace –  zaczynając od małych wiejskich stacyjek, kończąc na ogromnych miejskich dworcach. Projekt dostępny jest w jedenastu językach: angielskim, chińskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, francuskim, włoskim, niemieckim, polskim, tureckim i japońskim.

Aktualnie sprzedaż Train Station Renovation wynosi blisko 67 000 kopii. To satysfakcjonujący wynik. Przypomnę, że gra ukazała się na rynku w ubiegłym roku i już w pierwszej dobie od premiery na Steam nabyło ją ponad 20 000 odbiorców. – mówi Michał Kaczmarek.

Twórcy gry planują wydanie projektu także w nowych wersjach konsolowych.

Train Station Renovation to nie jedyny udany projekt Studia. Zespół Live Motion Games ma na swoim koncie także Car Trader Simulator, który od początku cieszy się dużą popularnością wśród fanów gier wideo.  

Live Motion Games planuje debiut na NewConnect. Spółka aktualnie czeka na wyznaczenie pierwszego dnia notowań przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.