Love Colors od Vixa Games otrzyma dwa nowe DLC

Vixa Games, niezależny producent gier, specjalizujący się w produktach Indie Premium, planuje wyprodukować kolejne DLC do gry Love Colors. Dwa płatne dodatki będą dostępne na platformie Nintendo Switch oraz PC. Zapowiadana przez producenta cena bazowa nowych dodatków na PC to 2,99 USD. W najbliższym czasie spółka chce przeprowadzić emisję akcji na kwotę do 3 mln zł. Kolejnym krokiem będzie rozpoczęcie procesu wejścia Vixa Games na rynek NewConnect.

W związku z sukcesem sprzedażowym Love Colors, planujemy rozpoczęcie produkcji dwóch kolejnych płatnych dodatków do gry, które będą zawierały co najmniej sto nowych obrazków do malowania. Jestem przekonany, że każdy znajdzie swój ulubiony motyw. Planujemy dodać obrazki m.in. z takich kategorii jak: zabawki, obiekty domowe, nauka, steampunk, origami czy muzyka. Nowe DLC chcielibyśmy wydać jeszcze w tym roku – zapowiada Juliusz Mićko, prezes zarządu Vixa Games.

Love Colors to relaksująca gra casualowa polegająca na malowaniu według klucza – numeru. Autorska gra Vixa Games jest dostępna od 17 września na Nintendo Switch w Europie i w Ameryce oraz globalnie na PC na platformie Steam. Koszty produkcji gry w wersji na Nintendo Switch zwróciły się w pierwszym tygodniu sprzedaży.

Wydawcą Love Colors jest Qubic Games, notowane na NewConnect studio z wieloletnim doświadczeniem.

W pierwszej połowie 2022 r. Vixa Games planuje debiut na rynku NewConnect. Spółka przed upublicznieniem rozważa przeprowadzenie emisji akcji. Celem jest pozyskanie od inwestorów kwoty do 3 mln zł. Spółka przeznaczy te środki m.in. na realizację nowych gier indie premium, sfinalizowanie aktualnych projektów, tzn. The Crackpet Show, HorrorcheroCaravan oraz rozbudowę wewnętrznych zespołów studia.

W związku z planowaną emisją, spółka przygotowała newsletter, w ramach którego zapisani inwestorzy otrzymają aktualne oraz zbiorcze informacje dotyczące planów inwestycyjnych, produkcyjnych i wydawniczych oraz aktualności na temat najważniejszych wydarzeń ze spółki. Vixa Games posiada również dedykowany profil na Twitterze dla relacji inwestorskich.

***

O Vixa Games:

Vixa Games to niezależny producent gier, specjalizujący się w tworzeniu casualowych produkcji z segmentu Indie Premium. Strategia studia, działającego od 2016 r., zakłada produkcję co najmniej dwóch średniobudżetowych tytułów rocznie. Są one dedykowane najważniejszym platformom dystrybucyjnym, m.in. Nintendo Switch, konsolom PlayStation, Xbox oraz komputerom stacjonarnym. Najpopularniejsze dotychczasowe gry z portfolio Vixa Games to m.in. Jumping Joe i Love Colors. Vixa Games pracuje aktualnie nad tytułem The Crackpet Show. Premiera gry w trybie early access na platformie Steam, podobnie jak Love Colors na Nintendo Switch i PC oraz Dino Galaxy Tennis na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, planowana jest do końca 2021 r. Przyszłoroczne plany studia zakładają debiut na rynku NewConnect.