Marcin Prusaczyk w zarządzie spółki ECC Games

ECC Games, notowany na NewConnect, producent gier i symulatorów sportów motoryzacyjnych dla wszystkich platform, poinformował o powołaniu Marcina Prusaczyka, dotychczas pełniącego funkcję dyrektora finansowego w spółce, na stanowisko członka zarządu. Marcin Prusaczyk posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej, z ECC Games związany jest od sierpnia 2018 roku.

– Bardzo cieszy mnie, że mogę dołączyć do zarządu ECC Games, spółki w której pokładam bardzo duże nadzieje. Wspólnie z pozostałymi członkami zarządu oraz zespołem ciężko pracujemy, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, satysfakcjonujące zarówno nas, jak również akcjonariuszy naszej spółki. Zespół deweloperów bardzo intensywnie pracuje nad nowymi produkcjami, a przede wszystkim nad grą Drift19 – mówi Marcin Prusaczyk, członek zarządu ECC Games.

Marcin Prusaczyk z branżą finansową związany jest od 2009 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dużych bankach i firmach doradztwa finansowego. Przez kilka lat pracował w KPMG, jednej z firm należących do tzw. wielkiej czwórki, gdzie zajmował się projektami audytowymi i doradczymi dla największych spółek z sektora finansowego. Dotychczas w ECC Games odpowiadał m.in. za opracowanie i wdrożenie strategii finansowej spółki, przygotowanie rocznych budżetów i długoterminowych planów finansowych, w tym ich analizę i sprawozdawczość oraz koordynował proces wejścia firmy na rynek NewConnect. Marcin Prusaczyk w dalszym ciągu odpowiedzialny będzie za finanse spółki i w ramach nowego stanowiska dodatkowo zajmie się obszarem relacji inwestorskich, komunikacji z inwestorami i instytucjami rynku kapitałowego.

Aktualnie w spółce ECC Games trwają prace nad najważniejszym projektem – Drift19. Data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona. Tytuł znajduje się obecnie w finalnej części developmentu. W raporcie opublikowanym w lipcu przez producenta, zapisy na grę przekroczyły 75 tys. osób.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*