Mateusz Wcześniak w Radzie Nadzorczej Polyslash

Rada Nadzorcza Polyslash, notowanego na rynku NewConnect krakowskiego producenta i wydawcy gier, powołała na Członka RN Mateusza Wcześniaka, przedsiębiorcę z branży gamingowej oraz Prezesa Movie Games. Decyzja Rady Nadzorczej jest związana ze współpracą obu spółek z branży gamedev.

– Bardzo się cieszę, że osoba mająca tak duże sukcesy w branży gamingowej zdecydowała się dołączyć do Rady Nadzorczej naszej Spółki. Mateusz Wcześniak z pewnością będzie bardzo dużym wsparciem doradczym dla zespołu Polyslash, szczególnie z perspektywy gry Drug Dealer Manager, której będziemy producentem oraz współwydawcą – komentuje Dawid Ciślak, Prezes Zarządu Polyslash.

Mateusz Wcześniak jest przedsiębiorcą oraz inwestorem gamingowym. Od 4 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu notowanej na NewConnect Spółki Movie Games. Jego studio ma na koncie udane premiery takich gier jak The Beast Inside, Lust for Darkness, oraz Drug Dealer Simulator, a w 2020 roku ukaże się długo oczekiwane Lust From Beyond. Jest również partnerem w Kancelarii WW Legal oraz Członkiem Rady Nadzorczej Grupy INC. Jego działalność biznesowa została dostrzeżona przez redakcję renomowanego miesięcznika Forbes, która umieściła go na liście „30 przed 30”. Ukończył Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Socjologię na SGGW w Warszawie.

– Zespół Polyslash to bardzo utalentowane osoby z dużym potencjałem, co z resztą udowodnili w zeszłym roku oddając graczom świetne We. The Revolution. Liczę na to, że moja obecność w Radzie Nadzorczej Spółki zacieśni naszą współpracę na obecnym polu, a być może pozwoli razem zadziałać na innych płaszczyznach – komentuje Mateusz Wcześniak, Członek Rady Nadzorczej Polyslash oraz Prezes Zarządu Movie Games.

27 sierpnia br., a więc w dniu debiutu Polyslash na rynku NewConnect, oba podmioty podpisały umowę na stworzenie gry o roboczym tytule Drug Dealer Manager. Polyslash jako twórca i współwydawca odpowiedzialna będzie za stworzenie Gry na komputery PC, przy czym obie spółki planują wydanie gry również na inne platformy m.in. Nintendo Switch.