Movie Games zapowiada Restaurant Flipper! Gra trafi do sprzedaży w 2020 roku

Movie Games, notowany na NewConnect producent gier, rozpoczął pracę nad kolejnym nowy tytułem z gatunku symulator – Restaurant Flipper. Gracz zajmie się renowacją zaniedbanych lokali gastronomicznych i będzie musiał je efektywne wypromować, a następnie sprzedać zainteresowanym przedsiębiorcom. Premiera gry planowana jest na 2020 rok. Spółka jednocześnie pracuje nad ogłoszonym w listopadzie symulatorem zarządzania lasem – Save The Forest. Projekt trafi do sprzedaży w przyszłym roku.

Restaurant Flipper to w naszej ocenie ciekawa propozycja, która może spodobać się graczom. Decyzje o jej stworzeniu podjęliśmy w wyniku analizy rynku. Duża popularność programów gastronomicznych i wnętrzarskich jak Kuchenne Rewolucje, czy Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia, pozwalają nam zakładać znaczące zainteresowanie tym tytułem. Projekt pozwoli graczowi przenieść się do świata ulubionych programów i wcielić w zupełnie nową, ekscytującą rolę – mówi Mateusz Wcześniak, prezes spółki Movie Games.

Zadaniem gracza Restaurant Flipper będzie renowacja zaniedbanych lokali gastronomicznych, ich efektywne wypromowanie i odsprzedaż zainteresowanym przedsiębiorcom. Do dyspozycji będą mechaniki związane z rozbiórką i remontem, a także urządzaniem i projektowaniem wnętrz lokali, czy dobieraniem muzyki i dań. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu i sprytnym transakcjom gracz będzie miał możliwość sprawić, że jego restauracja otrzyma rangę ekskluzywnej i zdobędzie gwiazdki krytyków i gości.

Zapowiedź gry jest już dostępna na platformie Steam. Premiera tytułu przewidywana jest na 2020 rok.

W listopadzie Movie Games zaprezentowało symulator zarządzania lasem – Save the Forest. W tym przypadku, zadaniem gracza będzie zadbanie o porządek w lesie oraz jego otoczenie, w tym m.in. wyłowienie śmieci z jeziora i rzeki, segregacja odpadów, czy ochrona lasu przed pożarem.

Symulator zarządzania lasem jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku, adresując jednocześnie bieżące problemy, jakim w tym przypadku jest zanieczyszczanie przez nas środowiska. Poprzez Save the Forest chcemy uświadomić społeczeństwu jak niewiele potrzeba, aby zadbać o planetę, a także udowodnić, że proces ten może być świetną zabawą. – informuje Mateusz Wcześniak.

Dodatkowym elementem w grze będzie możliwość sprzedaży posegregowanych odpadków, handlu znalezionymi w lesie rzeczami, urządzania własnego domu za pomocą kupionych i znalezionych przedmiotów, a także rozbudowania zasobów usprawniających prace porządkowe m.in. poprzez zakup samochodu. Gracz będzie mógł także naprawiać ule, budować pasieki, usuwać kłusownicze pułapki, czy wreszcie chronić las przed pożarem. 

Premiera tytułu przewidywana jest na 2020 rok.

O spółce:

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym, wspieranego przez Aleksego Uchańskiego, od prawie trzech dekad związanego z branżą gier komputerowych i mediami oraz Macieja Miąsika, legendę polskiego gamingu, developera z 27-letnim doświadczeniem. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły developerskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, małopolskim i na Śląsku.

Spółka jest notowana na NewConnect od grudnia 2018 roku.

2 Komentarze

  1. I would like to thank you for the efforts you’ve
    put in penning this blog. I’m hoping to see the same high-grade blog
    posts from you in the future as well. In truth,
    your creative writing abilities has inspired me to get my very own site now ;
    )

1 Trackback / Pingback

  1. Movie Games zapowiada Restaurant Flipper! Gra trafi do sprzedaży w 2020 roku - Movie Games

Komentowanie jest wyłączone.