Pełna i wzbogacona wersja Train Station Renovation już we wrześniu!

Train Station Renovation, symulator renowacji stacji kolejowych i pociągów, zostanie wzbogacony o nowe funkcje. Live Motion Games doda do gry m.in. dwie nowe stacje kolejowe – Górska i Przystanek Techniczny „Nastawnia” oraz kilkanaście nowych wersji językowych. Tytuł w wersji na PC zadebiutował w trybie wczesnego dostępu w kwietniu. Premiera pełnej gry planowana jest na wrzesień br. W czerwcu swoją premierę na Steam miał prolog do nowego tytułu z portfolio spółki  Car Trader Simulator. W niespełna miesiąc symulator amerykańskiego dealera samochodów znalazł się w zestawieniu największych premier czerwca 2020. Na początku 2021 roku studio zadebiutuje na NewConnect.

Train Station Renovation to pierwszy tytuł z naszego portfolio produkcyjnego, który już od pierwszych zapowiedzi cieszył się dużym zainteresowaniem. Bazując na wielu zebranych opiniach graczy, zdecydowaliśmy się dodać do projektu nowe funkcje, które mam nadzieję wzbogacą  tytuł i wpłyną na jeszcze lepszy odbiór finalnej wersji gry – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games. – Do gry dołożymy m.in. nowe stacje kolejowe, w tym stację Górską oraz przystanek techniczny ,,Nastawnia’’, a także opcję malowania stacji zgodnie z fantazją graczy. Ponad to zwiększyliśmy pulę przedmiotów do dekoracji peronów dodaje.

W Train Station Renovation gracz wciela się w pracownika firmy remontującej, który jest odpowiedzialny za odnowę opuszczonych i zniszczonych dworców. Jego zadaniem jest posprzątanie, naprawa, wyposażenie oraz dekoracja stacji kolejowych. Gra oferuje 10 map, na których gracz prowadzi prace –  zaczynając od małych wiejskich stacyjek, kończąc na ogromnych, miejskich dworcach. Od 30 kwietnia br. symulator kolejnictwa dostępny jest na platformie Steam, w trybie early access.

Aktualnie tytuł dostępny jest w jedenastu wersjach językowych: angielskim, chińskim, hiszpańskim, portugalskim, rosyjskim, francuskim, włoskim, niemieckim, polskim, tureckim i japońskim. Studio bazując m.in. na opiniach ze strony mediów zagranicznych, podjęło decyzję o wydaniu gry w kolejnych piętnastu językach: szwedzkim, koreański, chorwackim, duńskim, holenderskim, czeskim, węgierskim, arabskim, rumuńskim, słowackim, greckim, ukraińskim, białoruskim, latino-amerykański i norweskim.  

Pełna wersja pc-towego tytułu zadebiutuje na platformie Steam we wrześniu tego roku. Gra wkrótce pojawi się także w wersjach konsolowych. Wydawcą projektu dedykowanego na PlayStation4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch przygotuje spółka UF Games. Obie spółki zajmą się także portingiem tytułu.

W czerwcu tego roku na Steam trafił prolog do kolejnego projektu spółki – Car Trader Simulator– Welcome the Business. Gracz wciela się w rolę amerykańskiego dealera samochodowego, zarządza aukcjami i sprzedaje auta. – Tytuł cieszy się popularnością, a my zbieramy feedback od graczy do finalnych poprawek przed premierą pełnej wersji gry  – komentuje prezes LMG.

Studio planuje dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect w pierwszej połowie 2021 roku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*