Play2Chill z sukcesem – Far North Survival na liście Top Global Wishlist!

Far North Survival, tytuł z portfolio wydawniczego Play2Chill, znalazł się w zestawieniu najpopularniejszych produkcji PC – Top Global Wishlist. Przy tworzeniu projektu Play2Chill wspiera jej spółka zależna – FrogVille Games. Już niebawem zostanie udostępnione demo projektu. Premiera pełnej wersji gry planowana jest w Q2 2022 r.

– Znalezienie się Far North Survival w zestawieniu Top Global Wishlist jest dla nas potwierdzeniem, że  nasz projekt podoba się graczom i przykuwa ich uwagę. Liczba osób, które deklarują zakup naszej gry sukcesywnie rośnie, co jeszcze bardziej motywuje nas do pracy przy projekcie. Prace postępują zgodnie z planem. Już niebawem planujemy udostępnić graczom darmową wersję demonstracyjną Far North Survival – mówi Piotr Parzycha, współzałożyciel FrogVille Games.

Symulator przetrwania Play2Chill i FrogVille Games przeniesie graczy na rozległy i mroźny teren za kołem podbiegunowym. W ramach rozgrywki gracz zmierzy się z wyczerpującymi warunkami atmosferycznymi, m.in. zimnem i burzami. Jego zadaniem będzie adaptacja w nowym miejscu poprzez m.in. zapewnienie sobie schronienia oraz zdobywanie pożywienia. Gracz będzie mógł poruszać się po arktycznym obszarze przy pomocy zwierząt, o których stan fizyczny oraz psychiczny będzie musiał dbać.

Premiera pełnej wersji Far North Survival planowana jest w Q2 2022 r.

FrogVille Games jest głównym producentem projektu, za wydanie gry odpowiada Play2Chill. Jesteśmy zadowoleni z naszej wspólnej pracy, która przebiega bardzo pomyślnie. Mamy podobną wizję rozwoju tego projektu. Liczymy, że nasze zaangażowanie przełoży się na efektywne rezultaty i wysokie wyniki sprzedaży gry – dodaje Piotr Parzycha.

FrogVille Games pracuje również nad grywalną wersją średnio-budżetowego tytułu Restoration Master. Inspiracją dla gry są popularne w serwisie YouTube filmy typu restoration. W rozgrywce dostępne będą dwa tryby: jedno i wieloosobowy. Dystrybucja tytułu w pierwszej kolejności obejmie PC. Projekt w całości sfinansuje i zrealizuje FrogVille Games. Wydawcą gry będzie Play2Chill.

Play2Chill obecnie prowadzi zaawansowane prace w zakresie developmentu prologu Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Premiera tytułu na platformie Steam planowana jest w maju br. Studio w br. chce także zaprezentować materiały z gier Restoration Master oraz Aztec Empire. Pod koniec marca Play2Chill podpisało umowę z węgierskim studiem Full Screen Kft, której przedmiotem jest portowanie i wydanie strategicznej rozgrywki czasu rzeczywistego Bugvasion TD na Nintendo Switch. Gra w wersji na PC zadebiutowała w połowie lutego br.