Udane przyjęcie Gas Station Simulator Early Days

28 kwietnia br. na platformie Steam udostępniony został Gas Station Simulator Early Days – prolog autorskiej gry na PC od notowanego na NewConnect DRAGO entertainment. Bezpłatna odsłona tytułu od pierwszych godzin prezentacji cieszy się bardzo dobrym przyjęciem wśród graczy. W oczekiwaniu na prolog spółka zanotowała również znaczne przyrosty wishlisty. Premiera pełnej wersji symulatora odnowy stacji benzynowej zaplanowana została na I połowę 2021 r.

28 kwietnia udostępniliśmy Gas Station Simulator Early Days, aby gracze jeszcze przed premierą pełnej wersji naszego symulatora odnowy stacji benzynowej otrzymali możliwość przejścia przez początek rozgrywki oraz pierwsze momenty budowania własnego biznesu. Już teraz widzimy, że udostepnienie prologu do Gas Station Simulator było słuszną decyzją, która również przyczyniła się do wzrostu wishlisty na poziomie 500 osób dziennie informuje Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment. – Szczególnie cieszy nas popularność gry w Stanach Zjednoczonych, co pozwala nam sądzić, że finalny produkt osiągnie zamierzony sukces sprzedażowy. Wierzymy w nasz projekt, którego pełna wersja ukaże się już w Q2 br. dodaje.

Gas Station Simulator pozwala graczom na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej. Gracz może zajmować się renowacją zarówno samego budynku, jak i dojazdu oraz terenu wokół. Użytkownik ma także za zadanie wyposażyć stację benzynową w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej. Gra od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród fanów gier wideo. Projekt w kilka tygodni od jego zaprezentowania znalazł się na Global TOP Wishlist, a demo gry cieszyło się pozytywnym przyjęciem podczas Jesiennego Festiwalu Steam.

Wydawcą Gas Station Simulator jest notowana na NewConnect spółka Movie Games, jednocześnie jeden z akcjonariuszy DRAGO entertainment.   

28 kwietnia br. DRAGO entertainment zadebiutowało na rynku NewConnect. – Bardzo się cieszymy, że dołączyliśmy do grona spółek publicznych. Debiut na NewConnect był jednym z kamieni milowych w rozwoju naszej firmy, którą prowadzimy już od ponad dwóch dekad. Wejście na giełdę umożliwi nam rynkową wycenę naszego biznesu i pozwoli, jeszcze bardziej, uwiarygodnić DRAGO w oczach obecnych, jak i przyszłych inwestorów. Dziękujemy akcjonariuszom za zaufanie. Dołożymy starań, aby realizacja przyjętej przez nas strategii zaowocowała wzrostem wartości spółki. Obecnie koncentrujemy się na intensyfikacji prac związanych z kilkoma projektami, w tym m.in. wspomnianym Gas Station Simulator, ale i Winter Survival Simulator czy Red Frost – komentuje prezes zarządu  DRAGO entertainment.