W III kwartale br. na konsolach zadebiutuje Drill Deal – Oil Tycoon

Manager Games, wydawca i producent gier wideo, którego specjalizacją jest tworzenie gier z segmentu manager/ tycoon, zakończył kolejny etap prac dedykowany przygotowaniu konsolowych wersji gry Drill Deal – Oil Tycoon. Premiera tytułu na  Nintendo Switch, Xbox i PlayStation planowana jest na przełomie lipca i sierpnia br. W tym samym czasie projekt będzie dostępny na PC. Wishlista osób zainteresowanych grą na Steam przekroczyła ponad 13 tys. zapisów. Wczesna wersja tytułu, pod nazwą Drill Deal: Borehole Alpha w zaledwie tydzień została pobrana przez 38 tys. graczy i zgromadziła społeczność 1,5 tys. fanów. Do chwili obecnej zagrało w nią ponad 75 tysięcy graczy. Manager Games jednocześnie pracuje nad swoim flagowym projektem –  Car Mechanic Manager 2022. W br. spółka chce zadebiutować na NewConnect.

Drill Deal – Oil Tycoon łączy elementy strategii ekonomicznej, symulacji i base building. Gracz podczas rozgrywki będzie budować i dbać o platformę wiertniczą oraz przeprowadzać operacje finansowe. W fabule pojawią się także zdarzenia losowe, m.in. nagły sztorm, protesty ekologów czy nalot piratów. Wydawcą tytułu są  Red Dev Studio i Ultimate Games.– Zainteresowanie graczy grą Drill Deal – Oil Tycoon na Steam systematycznie rośnie, czego dowodem jest poziom wishlisty, który przekroczył 13 tys.  zapisów. Liczymy, że  konsolowa wersja tytułu, którego jesteśmy twórcą i współwydawcą na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch spotka się z równie dobrym przyjęciem przez graczy, co w efekcie przełoży się na dobrą sprzedażmówi Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games. –  Prace nad grą są na zaawansowanym etapie, obecnie skupiamy się na aspektach wizualnych oraz mechanice. W Drill Deal – Oil Tycoon gracz będzie budować, inwestować i zmierzy się naturalnymi kataklizmami, m.in. burzą, trzęsieniem ziemi dodaje Tomasz Sobiecki.

Premiera tytułu planowana jest na wszystkich platformach jednocześnie w III kwartale br.

Manager Games pracuje również nad swoim flagowym projektem na PC – Car Mechanic Manager 2022. Podczas rozgrywki, opartej na silniku Unity, gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Producentem tytułu jest Pyramid Games.

Car Mechanic Simulator 2022 to obecnie nasza najważniejsza produkcja. Za nami kolejny etap działań, które objęły przede wszystkim pracę nad trailerem gry. Efektami podzielimy się wkrótce. Głównym zadaniem gracza podczas rozgrywki będzie budowa najlepszej sieci napraw na rynku. Tytuł będzie dostępny początkowo w wersji na PC, a docelowo gra będzie portowana również na konsole mówi Tomasz Sobiecki.

Manager Games przygotowuje scenariusze dwóch kolejnych gier. Roboczy tytuł pierwszej z nich to City Rebuilder.  

W br. Studio planuje debiut na rynku NewConnect. Spółka nawiązała także współpracę z Domem Maklerskim INC w sprawie emisji akcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*