Detalion Games przyśpiesza prace nad grą Chernobyl: 1986

Detalion Games, notowany na NewConnect producent gier z Grupy PlayWay, intensyfikuje działania związane z produkcją Chernobyl: 1986. Spółka podpisała właśnie umowę ze studiem DEV4PLAY, które wesprze spółkę w pracach nad grą. Premiera tytułu zaplanowana jest na 2022 rok.

Chernobyl: 1986 to gra bazująca na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w ukraińskiej elektrowni. Zadaniem gracza będzie zapanowanie nad skutkami eksplozji reaktora jądrowego i niedopuszczenie do kolejnego wybuchu.

– Współpraca z DEV4PLAY w zakresie produkcji Chernobyl: 1986 znacznie przyśpieszy termin jego premiery. Decyzja o zleceniu części prac pozwoli nam na równoległe realizowanie innych, zaplanowanych tytułów – komentuje Aleksandra Cwalina,prezes Detalion Games.

Na ostatniej prostej przed premierą jest flagowy projekt Detalion Games – Nemezis: Mysterious Journey III. Ze względu na rozpoczęcie rozmów z potencjalnym partnerem biznesowym, który zainteresowany jest rozwojem tej gry, spółka podjęła decyzję o przesunięciu premiery gry do czasu zakończenia negocjacji. Zaangażowanie nowego partnera może mieć istotny wpływ na sprzedaż gry, ze względu na jego szeroką sieć kontaktów.

– Przesunięcie premiery to przemyślana decyzja, która może pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe spółki. Dodatkowy czas, który zyskaliśmy, wykorzystujemy na prace związane z dokładnym przetestowaniem gry. Zależy nam na jak najlepszej jakości naszej flagowej produkcji – dodaje Aleksandra Cwalina.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*