Do obsady The Pope: Power & Sin dołączyli znani włoscy aktorzy!

Znakomici włoscy, angielskojęzyczni aktorzy podłożą głosy kluczowym postaciom gry The Pope Power & Sin – oczekiwanego projektu Forestlight Games. Wśród nich znaleźli się m.in. Tomaso Thellung – aktor i producent teatralny, Vito Buchicchio – aktor, wokalista oraz model oraz Anna Gallarati – aktorka dubbingowa. Premiera gry fabularnej z elementami strategii i RPG, która pozwoli wcielić się graczom w rolę Papieża Aleksandra VI, zadebiutuje w sklepie Steam pod koniec 2021 roku. Wcześniej studio udostępni prolog gry.

– Z dużą satysfakcją mogę ogłosić, że udało nam się zaprosić do współpracy przy The Pope: Power & Sin popularnych włoskich aktorów teatralnych i dubbingowych, którzy użyczą swoich głosów kluczowym postaciom w anielskiej wersji gry. Ich obecność w projekcie jeszcze bardziej uwiarygadnia klimat włoskiej kultury i historii z przełomu XV i XVI wieku, w których osadzona jest fabuła naszego projektu – mówi Tomasz Mazur prezes zarządu Forestlight Games.

Projekt pozwoli graczom wcielić się w rolę biskupa Rzymu, który będzie walczył o duchową i polityczną niezależność od pogan oraz odnowę struktur kościelnych, jednak nie zapominając o własnych ludzkich potrzebach. Gra o polityczno-strategicznym charakterzeinspirowana jest życiem Rodrigo de Borja, który pełnił funkcję Papieża w latach 1492-1503, jako Aleksander VI.

Głosu głównej postaci użyczy Tomaso Thellung, włoski aktor i producent teatralny, założyciel i dyrektor artystyczny The International Theatre, który, co ciekawe, w przeszłości wcielał się już w rolę Rodrigo de Borje w świetnie przyjętej sztuce Voce di Dio. Grał u boku takich gwiazd jak Massimo Wertmuller i Ennio Coltorti – mówi Tomasz Mazur.

Głosu postaci Cesare Borgiau użyczy Vito Buchicchio, włoski aktor, wokalista oraz model, znany m.in. z seriali telewizyjnych takich jak Don Matteo oraz Non è stato mio figlio. Głos Anny Gallarati, aktorki dubbingowa usłyszymy podczas spotkania z Killer Nun. Od 2017 roku Gallarati pracuje ze studiami filmowymi z całego świata, czego owocem są projekty dostępne m.in. na Netflix, Prime Video i Apple TV. Aktorka współpracuje także z takimi platformami jak Audible, czy Storytel.

Na mocy zawartych umów, do obsady dołączyli także Virginia Billi, Mariaelena Mandelli, Elio Pagano oraz Eros Emmanuil Papadakis.

Historia Papieża to projekt, w którym pokładamy duże nadzieje. Ufam, że dzięki świetnie ukazanym postaciom w historycznych wnętrzach, a także nieprzeciętnej i ciekawej fabule ze sporą domieszką kontrowersji tytuł znajdzie szerokie grono odbiorców. W produkcji stawiamy na fabułę, ale także oryginalność oraz jakość, dlatego dbamy o najmniejszy szczegół produkcji – mówi Tomasz Mazur.

Premiera tytułu planowana jest pod koniec 2021. Wcześniej studio wyda prolog gry. – Chcemy, aby w dalszej perspektywie, tytuł był dostępny nie tylko na konsole, ale także w specjalnej wersji na urządzenia mobilne za którą odpowiedzialna będzie nasza spółka zależna Pixel Trapps – dodaje prezes zarządu Forestlight Games.

The Pope: Power & Sin to obecnie najpopularniejszy tytuł w portfolio Forestlight Games. Wishlista projektu przekroczyła 21 tys. i cały czas bardzo stabilnie rośnie. Współwydawcą tytułu jest spółka PlayWay, która jednocześnie jest większościowym udziałowcem Forestlight Games.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*