LMG: Premiera prologu do gry Car Trader Simulator już 16 czerwca!

Studio Live Motion Games – specjalizujące się w grach symulacyjnych – wyznaczyło datę premiery prologu do nowego tytułu ze swojego portfolio produkcyjnego Car Trader Simulator. Wstęp do gry pod nazwą Welcome to the Business trafi do sklepu Steam 16 czerwca. Wydawcą symulatora amerykańskiego dealera samochodowego będzie PlayWay. W pierwszej połowie 2021 roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. LMG pracuje obecnie także nad nowym tytułem z popularnej serii gier Builders of…

– Car Trader Simulator to symulator amerykańskiego dealera samochodowego w wersji na komputery stacjonarne, którego prolog trafi do sprzedaży już 16 czerwca. Cena pełnej wersji gry, która pojawi się w sprzedaży latem tego roku, została ustalona na 9.99 USD. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games.– CTS to tytuł dedykowany fanom motoryzacji, ale nie tylko. Wierzę, że ciekawy świat handlu samochodami zainteresuje większość graczy, którzy lubią wyzwania prezentowane w popularnych w ostatnim czasie grach symulacyjnych. – dodaje.

Celem gracza w CTS będzie rozwój biznesu samochodowego oraz zawieranie cennych transakcji podczas sprzedaży aut. To w jaki sposób dealer zarobi, będzie zależało tylko od niego. Gracz może zadecydować, czy sprzedaje oryginalne auta czy korzysta z tzw. ,,czarnego’’ rynku i skradzionych pojazdów.

Wydawcątytułu jest PlayWay – jednocześnie największy udziałowiec Live Motion Games. 

Spółka zamierza w pierwszym półroczu 2021 roku wejść na rynek NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. – Obecnie pracujemy nad nowym tytułem z popularnej serii gier Builders of… o nazwie Builders of China. Będzie to gra familijna z przygodowohistoryczną fabułą.   – informuje Michał Kaczmarek.

Od kilku tygodni na platformie Steam jest dostępna pierwsza produkcja studia – Train Station Renovation, w trybie wczesnego dostępu. Trwają prace nad przygotowaniem wersji konsolowych. Wydawcą gry na PlayStation 4 i Xbox One będzie Ultimate Games. Wersję na Nintendo Switch zrealizuje spółka UF Games.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*