LMG: Prolog do gry Car Trader Simulator od jutra dostępny na Steam!

Od jutra w sklepie Steam dostępny będzie prolog do gry Car Trader Simulator. Welcome to the Business, autorstwa Live Motion Games, ukaże się w wersji na komputery stacjonarne. Wydawcą tytułu jest PlayWay, jednocześnie największy udziałowiec LMG. W pierwszej połowie 2021 roku spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Do tego czasu chce mieć w swoim portfolio sześć produkcji. Niebawem studio zapowie swój kolejny tytuł. Jeszcze w tym roku zapadnie decyzja na temat możliwej emisji akcji.

– Już jutro udostępnimy graczom kolejną produkcję. Prolog do gry Car Trader Simulator, pod tytułem Welcome to the Business, pojawi się w wersji naPC. – mówi Michał Kaczmarek, prezes Live Motion Games– Gry symulacyjne zachęcają możliwością realistycznego wcielenia się w daną postać czy rolę. Od dłuższego czasu obserwujemy duży wzrost popularności tego typu tytułów. Na rynku znajdziemy wiele symulatorów dedykowanych fanom motoryzacji. Nasza propozycja łączy w sobie różne elementy i poza pasją do pięknych aut, gracz będzie miał okazję rozwijać się w roli sprzedawcy, negocjatora a nawet przestępcy. – dodaje.

W Welcome to the business użytkownik wciela się w rolę amerykańskiego dealera samochodów. Jego zadaniem jest takie zarządzanie salonem aut, aby zyskać renomę na rynku motoryzacyjnym. Gracz powinien więc postarać się o cenne i opłacalne transakcje, sam decyduje, jak to zrobić.  Możliwości jest wiele. Jako właściciel może sprzedawać sprawne i oryginalne auta lub obrać zupełnie inną ścieżkę i skorzystać z czarnego rynku kradzieży pojazdów oraz nielegalną sprzedaż. 

Cena pełnej wersji gry, która pojawi się w sprzedaży w najbliższych miesiącach, wynosi 9.99 USD.

Wydawcątytułu jest PlayWay – jednocześnie największy udziałowiec Live Motion Games. 

Aktualnie pracujemy nad kolejnymi symulatorami. Zapowiedź jednego z nich przedstawimy już w najbliższych dniach – informuje Michał Kaczmarek– Na początku przyszłego roku planujemy dołączyć do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Co istotne, do tego czasu zamierzamy mieć w swoim portfolio sześć produkcji.  Nie wykluczamy także przeprowadzenia emisji akcji. Decyzja w tym temacie zapadnie najprawdopodobniej do końca tego roku – dodaje.

Kilka tygodni temu swoja premierę w sklepie Steam miał Train Station Renovation. Tytuł w niecałą dobę odzyskał wszystkie koszty produkcji. TSR znalazł się na pierwszym miejscu bestsellerów sklepu Steam. Gra niebawem będzie także dostępna w wersji konsolowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*